Posiedzenie Zarządu Powiatu w rozszerzonym składzie

Data publikacji: 23 lutego 2015

W dniu 23.02.2015 r. po raz pierwszy, nowo powołani nieetatowi członkowie Zarządu Powiatu –- Pan Gustaw Jochlik oraz Pan Sławomir Wilk, brali udział w posiedzeniu Zarządu Powiatu Tarnogórskiego.
Podczas posiedzenia Zarząd Powiatu dokonał podziału zadań związanych z realizacją uchwał III sesji Rady Powiatu Tarnogórskiego, która miała miejsce w dniu 17 lutego br. Ponadto członkowie Zarządu pochylili się nad sprawami z zakresu edukacji, ochrony środowiska oraz gospodarowania mieniem.