Zagłębiowski Turniej Judo luty 2015

Data publikacji: 23 lutego 2015
Herb Powiatu Tarnogórskiego

Koniec tygodnia judo, zaowocował kilkoma medalami zawodników UKS Judo „AHINSA” w Zagłębiowskim Turnieju Judo w Sosnowcu w niedzielę 22.02.2015.

Swoją wagę (33 kg), a także wagę wyżej (36 kg) wygrał Łukasz Szołtysik, zdecydowanie wygrywając 4 kolejne walki. I miejsce w swojej wadze (44 kg) zdobyła także Małgosia Woś.
Srebrne medale zdobyli Alan Przybycin i Łukasz Kurek, a brązowe przypadły Antkowi Wosiowi i Szymonowi Gutkowskiemu. Gratulacje dobrych wyników na początku swoich tegorocznych startów.

Starsi zawodnicy pojadą w najbliższym czasie na Puchar Judo do Samoboru ( Chorwacja).

Przypominamy również, ze w czasie ferii zimowych Jakub Binek startował w Pucharze Polski
Juniorów w Ju-jitsu w Borzęcinie k/Brzeska zajmując II miejsce, które dało mu kwalifikację do Mistrzostw Świata Juniorów w Ju-jitsu w marcu w Atenach.
Czekamy na informacje z Ministerstwa Sportu o kosztach i terminie wyjazdu.
Kuba najmłodszy rocznik juniora (2000), jest aktualnym Mistrzem Polski Juniorów w Ju-jitsu.