Wręczenie Nagrody Jubileuszowej Pani Eleonorze Koniecznej za 35 lat pracy zawodowej

Data publikacji: 27 lutego 2015

W dniu 27.02.2015 r. w Starostwie Powiatowym
w Tarnowskich Górach, zgodnie z przyjętym zwyczajem, Pan Józef Burdziak Starosta Tarnogórski wręczył
Pani Eleonorze Koniecznej pracownicy Starostwa nagrodę jubileuszową za 35 lat pracy zawodowej. Starosta życzył Jubilatce dalszych satysfakcji w wykonywaniu obowiązków służbowych oraz pomyślności i zadowolenia z życia osobistego.

W dniu 27.02.2015 r. w Starostwie Powiatowym