„Złe nawyki żywieniowe”

Data publikacji: 12 marca 2015

12.03.2015r w sali Starostwa Powiatowego w Tarnowskich Górach odbyło się seminarium pod tytułem „Złe nawyki żywieniowe”.

Wykład na temat zdrowego odżywiania wygłosiła Pani dietetyk mgr Katarzyna Lewek reprezentująca Centrum Dietetyczne „Naturhouse”. Seminarium zostało zorganizowane przez Zespół Szkół Techniczno-Usługowych im. Jana Pawła II, w związku z realizacją przez szkołę projektu „ Wolontariat jest naszym zadaniem ” w ramach programu Erasmus+.

W wykładzie wzięli udział koordynatorzy projektu

W wykładzie wzięli udział koordynatorzy projektu
wraz z uczniami – goście z Bułgarii, Hiszpanii, Turcji, Węgier, Włoch oraz koordynatorzy i uczniowie szkoły goszczącej,to jest Zespołu Szkół Techniczno – Usługowych w Tarnowskich Górach oraz reprezentacje kilku ponadgimnazjalnych szkół tarnogórskich.