Szkolenie w ramach Konkursu Młodej Przedsiębiorczości

Data publikacji: 17 marca 2015

W dniu 16 marca br. w siedzibie Inkubatora Przedsiębiorczości odbyło się bezpłatne szkolenie
„Jak założyć własną firmę? + Biznesplan”. Adresatami szkolenia byli uczniowie szkół ponadgimnazjalnych powiatu tarnogórskiego, którzy uczestniczą w tegorocznej edycji Konkursu Młodej Przedsiębiorczości. Szkolenie poprowadziły Pani Mirella Doluk-Świerczek oraz Pani Edyta Dydak.

Uczestnicy zdobyli cenną wiedzę na temat form prowadzenia działalności gospodarczej, etapów jej rejestracji, obowiązującej dokumentacji oraz obowiązków podatkowych wynikających z faktu prowadzenia własnej firmy.

Każdy uczestnik szkolenia mógł się również dowiedzieć,
w jaki sposób napisać zwięzły, wiarygodny i możliwy
do realizacji biznesplan.

W szkoleniu wzięły udział 24 osoby, każda z nich otrzyma certyfikat ukończenia szkolenia.