Śniadanie Wielkanocne

Data publikacji: 2 kwietnia 2015

1 kwietnia 2015r. najbardziej potrzebujący mieszkańcy Powiatu Tarnogórskiego spotkali się w sali bankietowej Zespołu Szkół Gastronomiczno – Hotelarskich w Tarnowskich Górach na tradycyjnym śniadaniu wielkanocnym, zorganizowanym przez Starostwo Powiatowe w Tarnowskich Górach przy współudziale Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Tarnowskich Górach oraz Caritas Parafii Matki Boskiej Sprawiedliwości i Miłości Społecznej w Opatowicach.

Życzenia świąteczne zebranym w imieniu władz Powiatu Tarnogórskiego złożyli: starosta Józef Burdziak
oraz przewodniczący Rady Powiatu – Adam Chmiel.

Pokarmy poświęcił ks. prałat Eugeniusz Bienek – proboszcz parafii Matki Boskiej Sprawiedliwości i Miłości Społecznej w Tarnowskich Górach. Dzieci zostały obdarowane paczkami ze słodyczami.

Tekst: Dyrekror PCPR Klaudia Zyśk