Delegacja z Powiatu Tucholskiego

Delegacja z zaprzyjaźnionego Powiatu Tucholskiego
w dniach 20-21 kwietnia miała po raz kolejny okazję gościć
w naszym powiecie. Celem wizyty było zapoznanie
się oraz wstępne omówienie planów dotyczących dalszej współpracy obu partnerskich powiatów.

Delegacja z zaprzyjaźnionego Powiatu Tucholskiego
w dniach 20-21 kwietnia miała po raz kolejny okazję gościć
w naszym powiecie. Celem wizyty było zapoznanie

W skład delegacji weszli m.in. Starosta Tucholski Michał Mróz, Wicestarosta Powiatu Tucholskiego Zenon Poturalski oraz Sekretarz Powiatu Maciej Korda. Przedstawiciele partnerskiego powiatu, oprócz spotkań z Zarządem Powiatu Tarnogórskiego zwiedzili Centrum Kultury Śląskiej w Nakle Śląskim oraz Zabytkową Kopalnię Srebra w Tarnowskich Górach. Historia współpracy obu powiatów sięga 2002 roku, kiedy to został podpisany list intencyjny.

Tekst: Michał Kampa- Wydział Strategii, Promocji i Sportu.