III Spotkanie Mieszkańców Domów Pomocy Społecznej pod tytułem „Być kobietą, być kobietą…”

Data publikacji: 22 maja 2015

„Być kobietą, być kobietą …” to hasło tegorocznego III już spotkania Mieszkańców Domów Pomocy Społecznej, które odbyło się w DPS w Miedarach dnia 21 maja br.

Wśród licznie przybyłych gości nie zabrakło Starosty Tarnogórskiego – Józefa Burdziaka, Wójta Gminy Zbrosławice – Wiesława Olszewskiego, przedstawicieli Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Tarnowskich Górach oraz dyrektorów, kierowników i mieszkańców Domów Pomocy Społecznej: DPS w Tarnowskich Górach przy ul. Gliwickiej, DPS „Przyjaźń” w Tarnowskich Górach, DPS w Nakle Śląskim, DPS w Łubiu, DPS „ Ostoja” w Sośnicowicach, DPS w Wiśniczu, DPS w Zbrosławicach.
Celem spotkania była między innymi prezentacja dorobku artystycznego osób niepełnosprawnych, ich integracja, wymiana doświadczeń oraz wspólna zabawa.
Przedstawiciele poszczególnych domów pomocy przygotowali ciekawe programy artystyczne, nawiązujące tematycznie do słów piosenki „ Być kobietą, być kobietą…”.