XX Ogólnopolski Festiwal Muzyki Myśliwskiej

Data publikacji: 22 maja 2015

Pod patronatem Starosty Tarnogórskiego rozpoczął się w dniu 22 maja br. XX Ogólnopolski Festiwal Muzyki Myśliwskiej Brynek-Koszęcin 2015.
Uroczystego otwarcia Festiwalu dokonał Starosta Tarnogórski – Józef Burdziak oraz członek Zarządu Powiatu – Andrzej Elwart.
Festiwal potrwa do 24 maja 2015r. na terenie Zespołu Szkół Leśnych i Ekologicznych w Brynku oraz w siedzibie Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk”.
W ramach festiwalu odbędą się między innymi:
– XX Ogólnopolski Konkurs Sygnalistów Myśliwskich „O Róg Wojskiego”

W ramach festiwalu odbędą się między innymi:
– XX Ogólnopolski Konkurs Sygnalistów Myśliwskich „O Róg Wojskiego”
– XVI Ogólnopolski Konkurs Muzyki Myśliwskiej
– Koncert muzyki myśliwskiej i msza św. hubertowska oraz imprezy towarzyszące.