Zostało siedmiu kandydatów

Data publikacji: 16 lipca 2015

Siedmiu kandydatów na stanowisko prezesa Wielospecjalistycznego Szpitala Powiatowego S. A. im. Bronisława Hagera zaprosiła Rada Nadzorcza na rozmowy kwalifikacyjne. Jak już informowaliśmy, dokumenty aplikacyjne złożyło dziewięć osób. Dwie kandydatury odpadły, z powodu braków formalnych w złożonej do konkursu dokumentacji.
Rozmowy kwalifikacyjne rozpoczną się jutro rano (17 lipca). Niewykluczone, że już jutro, a najpóźniej w poniedziałek, Rada Nadzorcza wybierze nowego prezesa szpitala.