Spotkanie w sprawie szpitala

Data publikacji: 31 lipca 2015

Na wniosek pracowników Wielospecjalistycznego Szpitala Powiatowego S.A. w Tarnowskich Górach, w środę 5 sierpnia o godzinie 9.00 w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Tarnowskich Górach zorganizowane zostanie otwarte spotkanie dotyczące funkcjonowania szpitala, kierunków jego rozwoju i współpracy z samorządem powiatowym. W spotkaniu ze strony szpitala uczestniczyć będą przedstawiciele kadry medycznej i administracji.

Inicjatorami spotkania są: Aleksander Trzaska – Przewodniczący Rady Nadzorczej delegowany do wykonywania czynności prezesa, Elżbieta Kaczmarek-Huber – dyrektor zarządzający oraz przewodniczący Rady Ordynatorów, dr n. med. Adam Tiszler – ordynator oddziału ginekologiczno-położniczego.
W piśmie skierowanym na ręce starosty Józefa Burdziaka wyrazili oni nadzieję, że spotkanie to ułatwi prawidłowe i pozytywne postrzeganie spraw szpitala oraz wpłynie na dalszą poprawę jakości merytorycznej współpracy i stworzy pożądane forum wymiany informacji istotnych dla funkcjonowania szpitala.