Trzy medale z Los Angeles

Data publikacji: 4 sierpnia 2015

Andrzej Lika – mieszkaniec prowadzonego przez powiat tarnogórski Domu Pomocy Społecznej w Miedarach, zawodnik Klubu Olimpiad Specjalnych „Sokoły” Miedary, wraca dziś (4 sierpnia) do Polski z XIV Światowych Letnich Igrzysk Olimpiad Specjalnych w Los Angeles, jako zdobywca dwóch srebrnych medali i jednego brązowego w trójboju siłowym.
60-osobowa reprezentacja Polski o godzinie 18.00 ląduje w Warszawie, gdzie odbędzie się uroczyste powitanie zawodników. Do Miedar Andrzej Lika przyjedzie prawdopodobnie jutro.

Więcej informacji o przebiegu zakończonych w niedzielę 2 sierpnia XIV Światowych Igrzysk Olimpiad Specjalnych można znaleźć pod adresem: http://www.la2015.org/