Pomóżmy im dotrzeć do absolwentów

Data publikacji: 11 sierpnia 2015

Na prośbę Starostwa Powiatowego w Poddębicach informujemy, że z okazji 70-lecia Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Konopnickiej w Poddębicach 18 września 2015 roku organizowany będzie IV Zjazd Absolwentów. Liceum to wykształciło wielu znakomitych absolwentów, którzy swoimi zdolnościami służą innym, pracując w różnych zawodach i rozsławiają imię LO niemal na całym świecie. W celu dotarcia do jak najszerszej grupy absolwentów LO zwracamy się do Państwa z prośbą o rozpropagowanie informacji na temat Zjazdu.
W załączeniu publikujemy plakat z zaproszeniem do udziału w jubileuszu.

W załączeniu publikujemy plakat z zaproszeniem do udziału w jubileuszu.
Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie internetowej www.70lat.lo-poddebice.pl

W załączniku publikujemy plakat z programem jubileuszu.