Jubileuszowy spływ kajakowy

Data publikacji: 20 sierpnia 2015

Na prośbę Śląskiego Stowarzyszenia Kajakowego „Wiking” starosta tarnogórski Józef Burdziak objął patronatem honorowym XX Jubileuszowy Spływ Kajakowy rzeką Mała Panew, który odbędzie się od 11 do 13 września. Jest to najstarszy spływ kajakowy rzeką Górnego Śląska i Opolszczyzny, który jest wpisany do kalendarza imprez Polskiego Związku Kajakowego w Warszawie.

Spływ jest dostępny dla każdego, kto ukończył 18 lat, dysponuje własnym sprzętem, zgłosi organizatorom do 1 września chęć uczestnictwa (zgłoszenie może być indywidualne lub zbiorowe) i wpłaci wpisowe. Młodzież w wieku poniżej 18 lat bierze udział w spływie pod opieką dorosłych. Szczegółowe informacje można uzyskać na stronie internetowej Stowarzyszenia „Wiking” pod adresem http://www.sskwiking.com.pl/