Pomoc żywnościowa

Data publikacji: 10 września 2015

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Tarnowskich Górach informuje, że w związku z realizacją „Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014-2020 w ramach Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym (FEAD)”, 14 września 2015 r. rozpocznie się, na podstawie ogłoszenia o konkursie umieszczonego na stronie internetowej Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej, nabór konkursowy wyłaniający organizacje partnerskie o zasięgu ogólnopolskim lub ponadregionalnym.

Celem konkursu jest wyłonienie organizacji partnerskich, które będą dystrybuowały artykuły spożywcze dla osób najbardziej potrzebujących i prowadziły działania towarzyszące w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014-2020.
Szczegółowe informacje można znaleźć pod adresem:
http//www.mpips.gov.pl/aktualnosci-wszystkie/pomoc-spoleczna/art,7340,konkurs-na-wybor-organizacji-partnerskich-do-udzialu-w-po-pz-2016.html