Rajd rowerowy „Śladami górnośląskiej szlachty”

Data publikacji: 10 września 2015

Zapraszamy do udziału w II rajdzie rowerowym w ramach „Szlacheckiego weekendu w Nakle Śląskim”. Rajd organizowany jest przez Centrum Kultury Śląskiej – instytucję kultury Powiatu Tarnogórskiego. Odbędzie się on 20 września, a trasa przebiegać będzie – zgodnie z nazwą rajdu – „Śladami górnośląskiej szlachty”. Historię odwiedzanych miejsc przybliży dr Arkadiusz Kuzio-Podrucki. Opłata za uczestnictwo wynosi 5 zł.

Wszelkie informacje dostępne są na stronie www.cekus.pl oraz pod numerem telefonu 724 283 534. Ilość miejsc jest ograniczona. Zainteresowani mogą wziąć udział w konkursie fotograficznym – najlepsze zdjęcia zostaną pokazane na wystawie w Centrum!