Spacer na pożegnanie lata

Data publikacji: 21 września 2015

W piątek 18 września grupa 20 członków Szkolnego Klubu Wolontariusza z Gimnazjum im. Jana Pawła II w Świerklańcu odbyła wspólny spacer z pensjonariuszami zaprzyjaźnionego Domu Pomocy Społecznej “Przyjaźń” w Tarnowskich Górach placówki prowadzonej przez Powiat Tarnogórski. Pogoda dopisała, nastroje również. Dzięki gimnazjalistom po raz kolejny spora grupa seniorów poruszających się na wózkach inwalidzkich mogła wspólnie opuścić teren ośrodka.
Wyjazd zorganizowały Katarzyna Czierpka i Barbara Odoj. Dziękujemy!

Wyjazd zorganizowały Katarzyna Czierpka i Barbara Odoj. Dziękujemy!