Prezes Marek Kandzia wyróżniony przez marszałka

Data publikacji: 28 września 2015

W sobotę 26 września, na wniosek Starostwa Powiatowego w Tarnowskich Górach, podczas wojewódzkich obchodów Światowego Dnia Turystyki, prezes Stowarzyszenia Miłośników Ziemi Tarnogórskiej Marek Kandzia otrzymał dyplom „Za Zasługi dla Rozwoju Turystyki w Województwie Śląskim” przyznany przez marszałka śląskiego Wojciecha Saługę. Uroczystość odbyła się w budynku odrestaurowanych Stajni Książęcych w Pszczynie. Dyplomy w imieniu marszałka wręczał wicemarszałek Kazimierz Karolczak. Starostwo Powiatowe w Tarnowskich Górach, które wnioskowało o przyznanie dyplomu prezesowi Markowi Kandzi reprezentował starosta Józef Burdziak. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z uroczystości.