Odsłonięcie tablicy poświęconej pamięci nauczycieli i wychowawców

Data publikacji: 13 października 2015

W sobotę,10 października 2015r z inicjatywy absolwentów byłego Liceum Pedagogicznego w Tarnowskich Górach odbyła się uroczystość odsłonięcia tablicy poświęconej pamięci nauczycieli i wychowawców. Tablica została wmurowana w ścianę Zespołu Szkół Chemiczno-Medycznych, gdzie mieściła się kiedyś szkoła.
W uroczystości uczestniczył starosta tarnogórski Józef Burdziak który złożył wiązankę kwiatów w imieniu Zarządu Powiatu Tarnogórskiego.