Ślubowanie pierwszoklasistów

Data publikacji: 19 października 2015

Uroczysta akademia, na której uczniowie klas pierwszych złożyli ślubowanie, odbyła się w Zespole Szkół Techniczno-Usługowych w Tarnowskich Górach. Była ona połączona z obchodami dziewiątej rocznicy nadania szkole imienia Jana Pawła II. W tej uroczystej chwili towarzyszyli uczniom klas pierwszych rodzice, nauczyciele oraz zaproszeni goście. Władze powiatowe reprezentowała sekretarz powiatu tarnogórskiego Aleksandra Król-Skowron, która odczytała list gratulacyjny starosty Józefa Burdziaka. Satrosta życzył uczniom i nauczycielom, aby ich patron był dla nich wzorem dobroci i wrażliwości, odwagi i wytrwałości, sumienności i pracowitości oraz mądrości życiowej.
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia.