Turniej Piłkarski o Puchar Starosty

Data publikacji: 20 października 2015

Zapraszamy na Turniej Piłki Nożnej o Puchar Starosty – drugą, sportową część Powiatowego Forum Organizacji Pozarządowych, która odbędzie się w sobotę 24 pażdziernika w II Liceum Ogólnokształcącym im. Stanisława Staszica w Tarnowskich Górach przy ul. Piłsudskiego 1. Turniej rozpocznie się o godzinie 9.00. Serdecznie zachęcamy do kibicowania zawodnikom.
Pierwsza część Forum odbyła się w sobotę 17 października w Centrum Kultury Śląskiej w Nakle Śląskim. Już wkrótce – relacja z tego wydarzenia.

Szczegółowy program Turnieju o Puchar Starosty znajduje się na plakacie, który publikujemy w załączeniu.