Jesteśmy sobie potrzebni

Data publikacji: 26 października 2015

Uroczyste spotkanie, podsumowujące trzecią kadencję działalności Powiatowej Społecznej Rady ds. Osób Niepełnosprawnych przy Staroście Tarnogórskim, odbędzie się w środę, 28 października, w Centrum Kultury Śląskiej w Nakle Śląskim. Spotkanie rozpocznie się o godz. 10.00. Rada podsumuje swoje działania z okresu czteroletniej kadencji, a także – wspólnie ze starostą – podziękuje osobom, które szczególnie aktywnie wspierały niepełnosprawnych.