Turniej o Puchar Starosty

Data publikacji: 26 października 2015

Sześć drużyn zmierzyło się w Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Starosty Tarnogórskiego. Oto wyniki:
1. UKS Trójka Tarnowskie Góry.
2. Akademia Piłkarska Silesia Tarnowskie Góry.
3. UKS Unia Strzybnica.
4. Gwarek Tarnowskie Góry.
5. UKS Ruch Radzionków.
6. Silesia Tarnowskie Góry.
W finale drużyna UKS Trójka Tarnowskie Góry pokonała Akademię Piłkarską Silesia Tarnowskie Góry 2 : 0.
Trzy pierwsze drużyny otrzymały z rąk starosty tarnogórskiego Józefa Burdziaka puchary i medale oraz nagrody rzeczowe. Pozostali zawodnicy dostali pamiątkowe medale.

1. UKS Trójka Tarnowskie Góry.
2. Akademia Piłkarska Silesia Tarnowskie Góry.
3. UKS Unia Strzybnica.
4. Gwarek Tarnowskie Góry.
5. UKS Ruch Radzionków.
6. Silesia Tarnowskie Góry.
Turniej rozegrany w sobotę 24 października w sali gimnastycznej II LO im. Stanisława Staszica w Tarnowskich Górach był drugą, sportową częścią Powiatowego Forum Organizacji Pozarządowych. Pierwsza część Forum odbyła się 17 października w Centrum Kultury Śląskiej w Nakle Śląskim.
– Chciałbym pogratulować Agnieszce Jochlik i Michałowi Kampie z Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu zorganizowania tak udanego turnieju – mówi starosta Józef Burdziak. – Na pewno ta impreza wpisze się na stałe w kalendarz imprez powiatowych. Postaramy się, aby w przyszłości turniej miał jeszcze większy zasięg i wyższą rangę. Może uda się go zorganizować w tarnogórskiej hali sportowej.