II Powiatowy Rajd Młodych Kierowców

Data publikacji: 27 października 2015

Członek Zarządu Powiatu Tarnogórskiego Andrzej Elwart w imieniu samorządu powiatowego wręczał puchary zwycięzcom drugiej edycji Powiatowego Rajdu Młodych Kierowców pod Patronatem Starosty Tarnogórskiego, która odbyła się 25 października. Organizatorami były Automobilklub Śląski wraz z Automobilklubem Tarnogórskim. Impreza miała charakter konkursowej jazdy samochodem, w ramach której uczestniczyli kierowcy z dwuletnim stażem oraz druga kategoria – kierowcy zdobywający punkty do licencji kierowcy kierowcy rajdowego.

Dla grupy kierowców z dwuletnim stażem przygotowano prelekcję przedstawiciela Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach i szkolenie z zakresu udzielania pierwszej pomocy.
Do imprezy zgłosiło się i wystartowało 30 załóg. Trasa obejmowała trzykrotny przejazd 3 prób sportowych, w tym jedną szutrową na długości 1,5 km.
Imprezę zakończyło wręczenie nagród w Klubie 22 w Tarnowskich Górach.
Relacje z rajdu można znaleźć na profilu fb: https://www.facebook.com/Powiatowy-Rajd-M%C5%82odych-Kierowc%C3%B3w-411330519016106/?fref=ts