Regionalne zawody Olimpiad Specjalnych

Data publikacji: 29 października 2015

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wczorajszego XII Mitingu Regionalnego w Trójboju Siłowym Olimpiad Specjalnych, który rozegrano w hali sportowej w Miedarach.

Gospodarzami byli zawodnicy Klubu Olimpiad Specjalnych “Sokoły” działającego w Domu Pomocy Społecznej w Miedarach prowadzonym przez powiat tarnogórski. Niepełnosprawnych sportowców odwiedzili wczoraj starosta Józef Burdziak, wicestarosta Marian Szukalski i członek Zarządu Powiatu Andrzej Elwart. Starosta przypomniał przy okazji sukces Andrzeja Liki, mieszkańca DPS w Miedarach, który z tegorocznych igrzysk olimpijskich w Los Angeles przywiózł trzy medale zdobyte w trójboju siłowym.