Warsztaty kreowania wizerunku

Data publikacji: 2 listopada 2015

W Zespole Szkół Artystyczno-Projektowych w Tarnowskich Górach, w ramach realizacji prac Powiatowej Reprezentacji Młodzieży zorganizowano w ubiegłym tygodniu warsztaty na temat kreowania wizerunku. W warsztatach uczestniczyli uczniowie dziewięciu szkół powiatu tarnogórskiego wraz z opiekunami. Dyrektor ZSA-P Jolanta Plotecka powitała wszystkich uczestników i przedstawiła plan warsztatów. Rozpoczęto od wykładu na temat projektowania logo, wygłoszonego przez dr Katarzynę Kroczek-Wasińską , po którym zaproszono wszystkich uczestników na słodki poczęstunek. W części praktycznej warsztatów uczniów zaproszono do pracowni komputerowej w celu zaprojektowania logo dla Powiatowej Reprezentacji Młodzieży. Zadanie to uczniowie wykonywali pod okiem pani Kasi oraz uczniów klasy III i IV Technikum Cyfrowych Procesów Graficznych. Opiekunowie w tym czasie brali udział w warsztatach artystycznego zdobienia guzików zorganizowanych przez Dolores Wilk-Pederską. Na zakończenie przeprowadzono głosowanie, w wyniku którego wytypowano najciekawszelogo. Nad organizacją i przebiegiem warsztatów czuwała Dorota Ruraińska, opiekun Powiatowej Reprezentacji Młodzieży w Zespole Szkół Artystyczno-Projektowych.