Nasi jubilaci

Data publikacji: 3 listopada 2015

Dwaj pracownicy Starostwa Powiatowego – Jan Ochman i Mirosław Frej – świętują dziś (3.11.2015 r.) jubileusze pracy zawodowej. Jan Ochman, podinspektor w Wydziale Inwestycji i Gospodarki Mieniem, obchodzi 40-lecie pracy, a Mirosław Frej, kierowca starostwa, również pracownik Wydziału Inwestycji i Gospodarki Mieniem, świętuje 30-lecie pracy zawodowej.
Z tej okazji starosta tarnogórski Józef Burdziak wręczył dziś obu jubilatom dyplomy i srebrne tarnogórskie floreny oraz złożył im podziękowania, gratulacje i życzenia sukcesów w dalszej pracy i powodzenia w życiu osobistym.