Data publikacji: 10 listopada 2015

Uroczystość wręczenia „Srebrnych Skrzydeł”, Apel Poległych na Cmentarzu Wojennym, msza w intencji Ojczyzny w kościele pw. Piotra i Pawła, a także koncert pieśni maryjnej i patriotycznej w wykonaniu chóru FRESCO – to najważniejsze punkty programu oficjalnych obchodów Święta Niepodległości w Tarnowskich Górach.
W imieniu samorządu powiatowego i miejskiego – serdecznie zapraszamy tarnogórzan do licznego udziału.
Szczegółowy program znajduje się na plakacie, który publikujemy w załączniku.

Szczegółowy program znajduje się na plakacie, który publikujemy w załączniku.