Starosta zaprasza panią premier do Tarnowskich Gór

Data publikacji: 19 listopada 2015

Pani Beata Szydło, obecnie Prezes Rady Ministrów Rzeczypospolitej Polskiej, niedawno złożyła nieoficjalną wizytę w Tarnowskich Górach podczas „Gwarków”. Gościła w naszym mieście na zaproszenie Józefa Burdziaka, przewodniczącego Komitetu Powiatowego Prawa i Sprawiedliwości. Towarzyszyli jej wówczas posłowie PiS Jerzy Polaczek i Piotr Pyzik. W restauracji „Olimpijska” odbyło się spotkanie z mieszkańcami.

Wczoraj (17 listopada) starosta tarnogórski Józef Burdziak, kierując na ręce premier Beaty Szydło list gratulacyjny w dzień po jej zaprzysiężeniu, zaprosił ją do ponownego odwiedzenia naszego miasta i powiatu. W liście tym, który publikujemy wraz ze zdjęciami pamiątkowymi z niedawnej wizyty Beaty Szydło w Tarnowskich Górach, starosta napisał:

Szanowna Pani Premier!
Z okazji zaprzysiężenia na urząd Premiera Rzeczypospolitej Polskiej
mam zaszczyt przekazać Pani w imieniu własnym i Zarządu Powiatu Tarnogórskiego najserdeczniejsze gratulacje oraz życzenia sukcesów
dla Pani i całego rządu w pełnieniu jego odpowiedzialnej służby.
Pozwolę sobie równocześnie wyrazić satysfakcję, że z woli narodu wyrażonej w demokratycznych wyborach Polska zmierza w dobrą stronę.
Wyrażam także nadzieję, że każdy sukces kierowanego przez Panią Premier rządu będzie oznaczał sukces wszystkich Polaków.
Mając w pamięci Pani niedawne odwiedziny w Tarnowskich Górach
i nasze osobiste spotkanie, serdecznie zapraszam Panią Premier
do ponownego złożenia wizyty w naszym mieście i powiecie, gdzie będzie Pani zawsze mile widzianym i serdecznie przyjmowanym gościem.

starosta Józef Burdziak