Powiatowa Rada Rynku Pracy

Data publikacji: 26 listopada 2015

Powiatowa Rada Rynku Pracy z udziałem starosty Józefa Burdziaka spotkała się na posiedzeniu w Starostwie Powiatowym 25 listopada. Rada rozpatrywała wnioski czterech dyrektorów szkół ponadgimnazjalnych o uruchomienie nowym kierunków kształcenia, a także dwa wnioski o umorzenie przyznanych środków na podjęcie działalności gospodarczych.
Członkowie Rady zapoznali się również z filmem prezentującym działalność Powiatowego Urzędu Pracy w Tarnowskich Górach.

W skład Powiatowej Rady Rynku Pracy wchodzą przedstawiciele przedsiębiorców, instytucji otoczenia biznesu, związków zawodowych, rolników oraz samorządu.
Przewodniczącym Rady jest Mariusz Długajczyk (Izba Przemysłowo-Handlowa w Tarnowskich Górach).