Barbórkowe życzenia starosty

Data publikacji: 3 grudnia 2015

Z okazji górniczego święta, w imieniu władz samorządowych powiatu tarnogórskiego i swoim własnym pragnę skierować serdeczne życzenia do wszystkich górników i pracowników kopalń oraz firm działających na rzecz górnictwa. Życzę Państwu pomyślności w życiu zawodowym, satysfakcji – również finansowej – i wiary w lepsze jutro polskiego górnictwa, a także zdrowia, zadowolenia i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.
Z górniczym pozdrowieniem „Szczęść Boże”
Starosta tarnogórski
Józef Burdziak

Z górniczym pozdrowieniem „Szczęść Boże”