Nowe logo Centrum Kultury Śląskiej

Data publikacji: 10 grudnia 2015

Projekt autorstwa Joanny Działowej wygrał konkurs na nowe logo Centrum Kultury Śląskiej – instytucji kultury Powiatu Tarnogórskiego. Logo zostało wyłonione w drodze konkursu przeprowadzonego na Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach, wśród studentów profesora Romana Kalarusa.
Na konkurs wpłynęło 13 projektów. Werdykt jury w składzie: prof. Roman Kalarus, prof. Jan Szmatloch, dyrektor Stanisław Zając, Krzysztof Miller i Filip Ciślak – był jednogłośny.