Świąteczny chór pracowników starostwa już ćwiczy kolędy

Data publikacji: 10 grudnia 2015

Choć święta dopiero za dwa tygodnie, w Starostwie Powiatowym już słychać kolędy. Rozpoczęły się bowiem próby świątecznego chóru pracowników starostwa, pod dyrekcją Jacka Pieczyka. Chór wystąpi 15 grudnia na spotkaniu opłatkowym radnych powiatowych, 16 grudnia na spotkaniu opłatkowym pracowników starostwa i 18 grudnia na Rynku Tarnowskich Gór, na schodach Ratusza, podczas koncertu „Tarnogórzanie śpiewają kolędy”.