TVN u starosty

Data publikacji: 17 grudnia 2015

Filmowymi życzeniami bożonarodzeniowymi starosty Józefa Burdziaka i przewodniczącego Rady Powiatu Adama Chmiela, z udziałem chóru złożonego z urzędników starostwa, zainteresowała się telewizja TVN. Dziś (17 grudnia) gościliśmy w starostwie ekipę telewizyjną, która przeprowadziła rozmowę ze starostą na temat tego oryginalnego pomysłu i kulisów jego realizacji. Przy okazji okazało się, że reporter TVN jest absolwentem naszego tarnogórskiego “Staszica”.
Materiał zostanie wyemitowany dziś lub jutro wieczorem, o godzinie 21.30, w programie “Polska i świat” w TVN 24.

Zadzwoń teraz Skip to content