Wyniki konkursu ofert

Data publikacji: 18 grudnia 2015

14 grudnia 2015 roku Zarząd Powiatu Tarnogórskiego przyjął uchwałę nr 98/375/2015 w sprawie rozstrzygnięcia otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego Powiatu Tarnogórskiego w roku 2016 z zakresu udzielania nieodpłatnej pomocy prawnej oraz zwiększania świadomości prawnej społeczeństwa obejmującego powierzenie prowadzenia punktów nieodpłatnej pomocy prawnej.

Zestawienie ofert objętych dofinansowaniem zamieszczono w załączniku.

Zestawienie ofert objętych dofinansowaniem zamieszczono w załączniku.