Opłatek, ciepły posiłek i paczki dla dzieci

Data publikacji: 21 grudnia 2015

Tradycyjne wigilijne spotkanie dla potrzebujących zorganizowane zostało 21 grudnia przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie oraz Caritas Parafii Matki Bożej Sprawiedliwości i Miłości Społecznej w Opatowicach.
Spotkanie odbyło się w Zespole Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich. Życzenia obecnym złożyli: ksiądz prałat Eugeniusz Bienek, starosta Józef Burdziak, dyrektor PCPR Klaudia Zyśk, radni powiatowi Krystyna Trzęsiok i Jerzy Słodczyk oraz były radny Paweł Mrachacz.

Pod choinką na najmłodszych czekały prezenty, które wręczył dzieciom starosta w towarzystwie śnieżynek.