Śpiewający urzędnicy

Data publikacji: 22 grudnia 2015

Na zdjęciu – fantastyczny występ chóru pracowników Starostwa Powiatowego na tarnogórskim Rynku. Chór pod dyrekcją Jacka Pieczyka wystąpił w piątek 18 grudnia na schodach Ratusza, w ramach koncertu „Tarnogórzanie śpiewają kolędy”.
Wcześniej można go było usłyszeć na żywo dwukrotnie: 15 grudnia w Starostwie Powiatowym podczas spotkania wigilijnego samorządowców i 16 grudnia podczas spotkania opłatkowego pracowników starostwa.
Dziękujemy raz jeszcze za wspaniałe koncerty wszystkim chórzystom i ich znakomitemu dyrygentowi!