Światełko z Betlejem

Data publikacji: 22 grudnia 2015

Betlejemskie Światło Pokoju, które starosta tarnogórski Józef Burdziak 18 grudnia wieczorem odebrał z rąk harcerzy na tarnogórskim Rynku, pali się teraz w budynku Starostwa Powiatowego przy ul. Karłuszowiec 5. Światełko stoi na portierni, w holu na parterze, tuż obok Wydziału Komunikacji. Interesanci odwiedzający starostwo mogą sobie odpalić i zabrać do domu płomyk, który przywędrował tutaj z Groty Narodzenia Pańskiego w Betlejem.

W holu starostwa można także posłuchać kolęd w wykonaniu chóru naszych urzędników, którzy w piątek wystąpili przed Ratuszem podczas koncertu „Tarnogórzanie śpiewają kolędy.”