Uroczyste pożegnanie emerytów

Data publikacji: 23 grudnia 2015

Podczas wczorajszej sesji Rady Powiatu Tarnogórskiego (22 grudnia) miało miejsce uroczyste pożegnanie długoletnich pracowników Starostwa Powiatowego, od 1 stycznia odchodzących na zasłużoną emeryturę.
Podziękowania za wytrwałą służbę, za cierpliwość, wyrozumiałość i za nieoceniony wkład w rozwój starostwa i całego powiatu tarnogórskiego oraz życzenia zasłużonego wypoczynku i realizacji marzeń złożyli emerytom przewodniczący Rady Powiatu Adam Chmiel oraz starosta Józef Burdziak.

„To kim jesteś i czego dokonałeś jest nieskończenie ważniejsze od tego, co posiadasz.” – te słowa Phila Brosmansa znalazły się w dedykacji do pamiątkowego albumu, który każdy emeryt otrzymał wraz z bukietem kwiatów.
W imieniu nieobecnych podarunki odebrali naczelnicy ich wydziałów.