Wieczór kolędowy w “Jordanie”

Data publikacji: 12 stycznia 2016

Uczestnicy zajęć muzycznych nauki gry na keyboardzie i pianinie wraz z nauczycielką p. Kasią Lisowską serdecznie zapraszają na koncert kolęd w najbliższy czwartek 14.01 o godzinie 17:00 do Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury “Jordan” przy ul. Gliwickiej 36.
Młodzi muzycy zaprezentują aranżacje instrumentalne najpiękniejszych polskich kolęd i zaproszą do wspólnego śpiewu. Nie zabraknie również świątecznych utworów z innych krajów oraz piosenek zimowych:)
Wstęp wolny. Zapraszamy!

Wstęp wolny. Zapraszamy!