Please install Yoast SEO plugin and enable the breadcrumb option to use this shortcode!

UIdany początek roku zawodników AHINSY

Data publikacji: 19 stycznia 2016
Herb Powiatu Tarnogórskiego

Zawodnicy judo z powiatu tarnogórskiego mają za sobą dwa udane starty od początku roku. W sobotę i niedzielę (9 -10.01.2016) w Bielsku Białej, gdzie odbyły się Mistrzostwa Śląska w Judo, młodzików, juniorów młodszych i juniorów, a zawodnicy trenujący w UKS Judo „AHINSA” zdobyli :
4 złote medale – Jakub Binek (junior młodszy waga 55kg), Agata Binek ( młodziczka waga 52 kg), Martyna Nolewajka (juniorka młodsza waga do 70 kg), Małgorzata Woś (młodziczka waga 48 kg) i 1 srebrny medal – Łukasz Szołtysik (młodzik waga 38 kg ).

Kolejny start tym razem w Sosnowcu w Zagłębiowskim Turnieju Judo 17 stycznia 2016, przyniósł kolejne 5 medali młodych zawodników judo AHINSY.
I miejsce w wadze do 28 kg wywalczył Tymon Zylla, II miejsca zdobyli Antoni Woś (50 kg), Wojtek Sojka (36 kg), III miejsca Szymon Gutkowski (42 kg) i walczący z cięższymi zawodnikami Łukasz Szołtysik (waga 42 kg – młodzik).

Na zdjęciu: Antoni Woś i Łukasz Szołtysik ze swoim trenerem.