Wernisaż wystawy Michała Ogińskiego

Data publikacji: 25 stycznia 2016

Wernisaż wystawy Michała Ogińskiego „Malarstwo” odbył się się 20 stycznia w Galerii Kałamarz, przy ul. Górniczej 7 w Tarnowskich Górach. Muzyczną atrakcją wieczoru był koncert Szymona Bryzka, który zagrał najpopularniejsze utwory amerykańskich bluesowych i folkowych songwriterów z domieszką polskiego bluesa. W programie koncertu znalazły się utwory Dylana, Hendrixa, Nalepy w w akustycznym wydaniu.
Organizatorami wystawy są Wydział Edukacji, Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego w Tarnowskich Górach, Stowarzyszenie Artystów Śląskich „Staś” i Restauracja Kałamarz.