Jubileusz “Jutrzenki”

Data publikacji: 3 lutego 2016

30 lat swojego istnienia świętowało 30 stycznia Stowarzyszenie Klub Abstynenta “Jutrzenka” w Tarnowskich Górach. Rocznicowe obchody zorganizowano w Tarnogórskim Centrum Kultury. Samorząd powiatowy reprezentowała sekretarz powiatu Aleksandra Król-Skowron, która przekazała członkom i sympatykom klubu list gratulacyjny starosty tarnogórskiego Józefa Burdziaka.
Starosta przekazał klubowiczom gratulacje za wsparcie udzielane osobom uzależnionym i ich rodzinom i życzył im kolejnych lat owocnej działalności.
Klub “Jutrzenka” działa przy ul. Janasa 1a na osiedlu “Przyjaźń” w Tarnowskich Górach.