Konferencja o przyszłości Zakładów Chemicznych

Data publikacji: 22 lutego 2016

14 marca odbędzie się w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego przy ul. Karłuszowiec 5 konferencja poświęcona problematyce likwidacji odpadów niebezpiecznych pozostałych po Zakładach Chemicznych.
Do udziału w konferencji i zabrania głosu starosta tarnogórski Józef Burdziak zaprasza m.in. Wojewodę Śląskiego, Prezesów Narodowego i Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, Burmistrza Miasta Tarnowskie Góry, a także parlamentarzystów i samorządowców z naszego regionu.
Początek konferencji – o godzinie 12.00.

Początek konferencji – o godzinie 12.00.