Przygotowania do konferencji o przyszłości Zakładów Chemicznych

Data publikacji: 8 marca 2016
Herb Powiatu Tarnogórskiego

Dziś (8 marca) w Starostwie Powiatowym odbyła się narada robocza, poświęcona przygotowaniom do zbliżającej się konferencji poświęconej likwidacji składowiska toksycznych odpadów po Zakładach Chemicznych „Tarnowskie Góry”.

Dziś (8 marca) w Starostwie Powiatowym odbyła się narada robocza, poświęcona przygotowaniom do zbliżającej się konferencji poświęconej likwidacji składowiska toksycznych odpadów po Zakładach Chemicznych „Tarnowskie Góry”. Na temat celu i szczegółowego przebiegu konferencji rozmawiali: starosta Józef Burdziak, wicestarosta Marian Szukalski, członek Zarządu Powiatu Andrzej Elwart, sekretarz powiatu Aleksandra Król-Skowron, naczelnik Wydziału Ochrony Środowiska Irena Gatys, naczelnik Wydziału Gospodarki Nieruchomościami Henryk Bonk oraz pracownik tego wydziału Marcin Stankowski.

Przypomnijmy, że konferencja poświęcona problematyce likwidacji odpadów niebezpiecznych pozostałych po Zakładach Chemicznych odbędzie się 14 marca w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego przy ul. Karłuszowiec 5 (III piętro).
Do udziału w konferencji i zabrania głosu starosta zaprosił m.in. Wojewodę Śląskiego, Prezesów Narodowego i Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, Burmistrza Miasta Tarnowskie Góry, a także parlamentarzystów i samorządowców z naszego regionu.
Początek konferencji – o godzinie 12.00.

Zadzwoń teraz