Nabór przedstawicieli organizacji pozarządowych do komisji konkursowej

Data publikacji: 17 marca 2016

Zarząd Powiatu Tarnogórskiego ogłasza nabór przedstawicieli organizacji pozarządowych do komisji konkursowej opiniującej oferty złożone w ramach otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych Powiatu Tarnogórskiego w roku 2016 w dziedzinie ekologii i ochrony zwierząt oraz ochrony dziedzictwa przyrodniczego.
Pełną treść ogłoszenia publikujemy w załączniku.

Pełną treść ogłoszenia publikujemy w załączniku.