NAKŁO DOK, czyli warsztaty z reportażu

Data publikacji: 17 marca 2016
Herb Powiatu Tarnogórskiego

Jest jeszcze kilka wolnych miejsc na sobotnie (19 marca) warsztaty fotograficzne „NAKŁO DOK” organizowane w pałacu w Nakle Śląskim przez Centrum Kultury Śląskiej i Fotozakupy.pl Od godziny 10.00 operator i fotograf Krzysztof Miller oraz fotoreporter i fotoedytor Józef Wolny będą wprowadzać kursantów w tajniki sztuki reportażu, cyfrowej ciemni oraz druku. Partnerami warsztatów oraz wystawcami sprzętu będą tym razem Olympus Polska, Eizo Polska i Epson Polska. Aby wziąć udział w warsztatach należy wpłacić 30 zł.

Jest jeszcze kilka wolnych miejsc na sobotnie (19 marca) warsztaty fotograficzne „NAKŁO DOK” organizowane w pałacu w Nakle Śląskim przez Centrum Kultury Śląskiej i Fotozakupy.pl Od godziny 10.00 operator i fotograf Krzysztof Miller oraz fotoreporter i fotoedytor Józef Wolny będą wprowadzać kursantów w tajniki sztuki reportażu, cyfrowej ciemni oraz druku. Partnerami warsztatów oraz wystawcami sprzętu będą tym razem Olympus Polska, Eizo Polska i Epson Polska. Aby wziąć udział w warsztatach należy wpłacić 30 zł. Za tę niewygórowaną kwotę otrzyma się nie tylko sporą dawkę wiedzy, ale także „kartę upominkową” o równowartości 30 zł do wykorzystania podczas zakupów w sklepie FOTOZAKUPY.PL.
Bilet można zakupić na stronie http://fotozakupy.pl/blog/warsztaty-z-reportazu-naklo-dok/
Po dokonaniu zakupu sklep wyśle fakturę, którą należy wydrukować, ponieważ będzie ona pełnić rolę biletu wstępu.

Poprzedni kurs – „Warsztaty z portretu subiektywnego” – cieszył się dużym zainteresowaniem i uzyskał bardzo pozytywne opinie jego uczestników.

Call Now ButtonZadzwoń teraz