Powitanie wiosny w biegu

Data publikacji: 17 marca 2016

Miasto Kalety oraz Starostwo Powiatowe w Tarnowskich Górach zapraszają w najbliższą sobotę, 19 marca, na „V Powiatowe Biegowe Powitanie Wiosny”. Jest to bieg przełajowy w sześciu kategoriach (rocznik 2000 i starsi), który odbędzie się na dystansie około pięciu kilometrów.
Szczegółowe informacje, regulamin, mapa dojazdu oraz karty startowe zawodników dostępne są na stronie internetowej Urzędu Miasta kalety, pod adresem: www.kalety.pl
Zapraszamy do wiosennego biegania!

Zapraszamy do wiosennego biegania!