Zapraszamy na Targi Pracy

Data publikacji: 18 marca 2016

Wzorem lat ubiegłych Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach organizuje Targi Pracy. Tegoroczna edycja odbędzie się w ramach Europejskiego Dnia Pracodawcy. Wszystkich chętnych zapraszamy 12 kwietnia w godzinach od 10.00 do 12.00 do Tarnogórskiego Centrum Kultury przy ul. Sobieskiego 7 w Tarnowskich Górach. Pracodawców zainteresowanych bezpłatnym udziałem w Targach Pracy prosimy o kontakt z Działem Pośrednictwa Pracy i Poradnictwa Zawodowego PUP w Tarnowskich Górach do 5 kwietnia br.

Targi Pracy są dla firm okazją do promocji w środowisku zawodowym. Dla osób poszukujących pracy to okazja do zapoznania się z oczekiwaniami wymogami pracodawców. Do dyspozycji uczestników będą m.in. doradcy zawodowi, którzy pomogą w sporządzeniu CV, udzielą wsparcia w zakresie planowania działań zawodowych, a także pośrednicy pracy EURES.
W ubiegłorocznych Targach Pracy uczestniczyło 48 wystawców, którzy przedstawili 1165 ofert zatrudnienia.