Targi edukacyjne dla gimnazjalistów

Data publikacji: 24 marca 2016

Liceum, technikum, a może szkoła zawodowa? Jeśli jesteś uczniem trzeciej klasy gimnazjum i stoisz przed trudnym wyborem szkoły, w której będziesz kontynuować naukę – przyjdź 4 i 5 kwietnia na Targi Edukacyjne i zobacz, co mają do zaoferowania szkoły ponadgimnazjalne w powiecie tarnogórskim.
Targi będą się odbywały w Tarnogórskim Centrum Kultury przy ul. Sobieskiego 7 w Tarnowskich Górach. Będzie je można odwiedzać od godziny 9.00 do 14.00.

Starostwo Powiatowe organizuje Targi Edukacyjne już po raz piętnasty. Podczas targów młodzież gimnazjalna może nie tylko zapoznać się ze specyfiką poszczególnych szkół, zasięgnąć opinii o kierunkach kształcenia, porozmawiać z uczniami i nauczycielami danej szkoły, ale także skorzystać z fachowej pomocy doradców zawodowych zatrudnionych w Powiatowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej.
Serdecznie zapraszamy gimnazjalistów i ich rodziców do zainteresowania się propozycjami szkół Powiatu Tarnogórskiego i do wzięcia udziału w targach.

Zadzwoń teraz Skip to content